Biuletyn Informacji Publicznej Studzienice
Dzisiaj jest niedziela, 26 kwietnia 2015 r. Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
Studzienice Logo

Zawiadomienie o wyborze oferty i wykluczeniu Wykonawców

zawiadomienie

Wybory Prezydenta RP 2015

plakat_wybory10.05

Informacja o obowiązku wpisu do rejestru kwater agroturystycznych Gminy Studzienice

info1 info2

Zapraszamy na Majówkę z rybką w tle do Czarnej Dąbrowy!

ryba

  Dnia 2 maja 2015 r. o godzinie 16:00 na Placu rekreacyjno-wypoczynkowym w Czarnej Dąbrowie odbędzie się impreza pn. „Majówka z rybką w tle”. Przewidziane są liczne atrakcje m.in.: -konkursy z cennymi nagrodami -gry i zabawy dla dzieci -występy artystów -konsumpcja potraw rybnych ponadto: -otwarcie kompleksu rekreacyjno-wypoczynkowego, trasy turystycznej dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych wraz more »

Instrukcja wypełniania sprawozdania z realizacji zadania publicznego

Uwaga organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, kluby sportowe i fundacje, w załączniku znajduje się instrukcja wypełniania krok po kroku sprawozdania częściowego i końcowego z realizacji zadania publicznego w ramach dotacji. Zachęcamy do korzystania z załączonych wskazówek podczas pisania sprawozdania po to, aby uniknąć błędów i cofnięcia sprawozdania do poprawy przez pracownika JST.   instrukcja wypełaniania sprawozdania

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO – ZASTĘPCA KIEROWNIKA URZĘDU STANU CYWILNEGO

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO – ZASTĘPCA KIEROWNIKA URZĘDU STANU CYWILNEGO

Startuje nabór do programu „Działaj Lokalnie”

d.l.

Rusza IX edycja programu „Działaj lokalnie” W programie wspierane będą projekty , które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra  wspólnego i które służą pobudzeniu aspiracji rozwojowych oraz poprawie jakości życia. Podejmowane działania mają przyczynić się do budowania lokalnego kapitału społecznego. Program prowadzony jest z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podjemują wspólny wysiłek, more »

Perspektywa 2014 – 2020 – wsparcie dla przedsiębiorców na rozwój działalności – przegląd programów operacyjnych

Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości w Bytowie zaprasza chętnych na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Perspektywa 2014 – 2020 – wsparcie dla przedsiębiorców na rozwój działalności – przegląd programów operacyjnych” Spotkanie zostanie przeprowadzone przez specjalistów z Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Słupsku. Termin i miejsce spotkania: 14 maja 2015 godz. 10:00 – 13:00 w sali konferencyjnej Kaszubskiego Inkubatora more »

inkub

                                 Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości w Bytowie zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Perspektywa 2014-2012- wsparcie dla przedsiębiorców na rozwój działalności- przegląd programów operacyjnych”, które odbędzie się 14 maja 2015 r. od godziny 1000 do godziny 1300 w sali konferencyjnej Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Bytowie, ul. Podzamcze 34. Osoby chętne proszone są o wypełnienie more »

55 Ogólnopolski Szkoleniowy Zlot Przodowników Turystyki Kolarskiej

logo1

w dniach od  30 maja do 07 czerwca 2015 roku odbędzie się kolejna już edycja imprezy pod nazwą  55 OGÓLNOPOLSKI SZKOLENIOWY ZLOT PRZODOWNIKÓW TURYSTYKI KOLARSKIEJ. Jest to imprez cykliczna, tym razem bazę stanowić będzie Ośrodek Wypoczynkowy i Stadnina Koni „Kaszubski Bór”, Sominy 60A (330 miejsc) oraz Ośrodek Wypoczynkowy „Uroczysko”, Sominy 61 (90 miejsc). Czternaście tras more »