Biuletyn Informacji Publicznej Studzienice
Dzisiaj jest wtorek, 6 października 2015 r. Imieniny: Artura, Fryderyki, Petry
Studzienice Logo

Wpis do ewidencji obiektów świadczących usługi hotelarskie, nie będących obiektami hotelarskimi na terenie Gminy Studzienice

Informujemy, iż przedsiębiorca, który zamierza świadczyć usługi hotelarskie w innym obiekcie – który nie jest obiektem hotelarskim oraz rolnik zamierzający świadczyć usługi hotelarskie w gospodarstwie rolnym jest zobowiązany zgłosić ten obiekt do ewidencji obiektów świadczących usługi hotelarskie, nie będących obiektami hotelarskimi oraz pól biwakowych na terenie Gminy Studzienice. Przedmiotową ewidencję prowadzi Wójt Gminy Studzienice. Zgłoszenie do ewidencji innych obiektów, more »

Konkurs dla pomorskich organizacji pozarządowych

szt

  KONKURS DLA POMORSKICH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH   Do zdobycia grant w wysokości 5.000 zł na realizację projektu/inicjatywy NGO w konkursie przeprowadzanym przez organizatorów SZTAFETY FIRM. Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej www.sztafetafirm.org. Wypełniony formularz należy przesłać mailowo do 28 września br. W I etapie konkursu zostanie wybranych 5 organizacji pozarządowych, które w dniu imprezy more »

Zaproszenie na DEBATĘ STRATEGICZNĄ SEKTORA SPOŁECZNEGO

Plakat_sektor_społeczny

  Zaproszenie na DEBATĘ STRATEGICZNĄ SEKTORA SPOŁECZNEGO 24 września, godz. 14.00, Centrum Partnerstwa Lokalnego w Krzyni   Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze Słupi przygotowuje nową Lokalną Strategię Rozwoju, o sfinansowanie której ubiegać się będziemy ze środków PROW na lata 2014-2020. Dzięki tej strategii mieszkańcy regionu – w tym organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne będą more »

Zaproszenie na DEBATĘ STRATEGICZNĄ SEKTORA GOSPODARCZEGO

Plakat_sektor_gospodarczy

  Zaproszenie na DEBATĘ STRATEGICZNĄ SEKTORA GOSPODARCZEGO 23 września, godz. 15.00, Inkubator Przedsiębiorczości w Bytowie     Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze Słupi przygotowuje nową Lokalną Strategię Rozwoju, o sfinansowanie której ubiegać się będziemy ze środków PROW na lata 2014-2020. Dzięki tej strategii mieszkańcy regionu będą mieli możliwość uzyskania dotacji na rozwój przedsiębiorczości, w more »

Uwaga- bezpłatne szczepienia przeciwko rakowi szyjki macicy

herb

  Na terenie Powiatu Bytowskiego rozpoczęto realizację „Powiatowego Powiatowego Programu Profilaktyki Zakażeń Wirusem Brodawczaka Ludzkiego (HPV) na lata 2015-2019”. Wirus HPV odpowiada za różne przednowotworowe i nowotworowe zmiany na błonach śluzowych narządów płciowych i innych okolic ciała. W skali całego świata rak szyjki macicy jest drugim, co do częstości rakiem, który dotyka kobiety. W Polsce more »

Zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne dla Pań w wieku 50-69 lat.

STUDZIENICE 12.10

Prawo jazdy kat. C+E dla osób bezrobotnych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego- PUP Bytów.

efs

  PUP

Spotkanie dotyczące przydomowych oczyszczalni ścieków.

OGLOSZENIE

Dożynki powiatowo-gminne w Trzebielinie

PLAKAT DOŻYNKI 2015

Przypominamy również o zgłaszaniu wieńców dożynkowych, które zwyciężyły w gminnym etapie Konkursu na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy.

Konkurs grantowy „Równać szanse 2015″

Ruszył Regionalny Konkurs Grantowy Programu „Równać Szanse 2015”  Polsko-Angielskiej Fundacji Wolności. W konkursie o dotacje do 8 500zł na projekty trwające minimum 6 miesięcy mogą ubiegać się organizacje pozarządowe, gminne domy kultury i biblioteki oraz nieformalne grupy dorosłych planujące założyć stowarzyszenie, ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców. Celem Programu jest wyrównanie szans młodych ludzi more »