Biuletyn Informacji Publicznej Studzienice
Dzisiaj jest piątek, 28 sierpnia 2015 r. Imieniny: Adeliny, Erazma, Sobiesława
Studzienice Logo

Tauron Lang Team Race 2016

mapa

  To już ostatnie zawody Tauron Lang Team Race w tym sezonie. Wielki finał cyklu szosowych wyścigów dla amatorów odbędzie się 30 sierpnia w Bytowie. Rozegrane zostaną wyścigi nana dystansie MINI oraz MAXI. MINI to 46 kilometrów na rundzie prowadzącej przez tereny na wschód od Bytowa. Lasy, pola, pagórki i jeziora – tak wygląda sceneria more »

Konsultacje programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2016

RO.523.1.2015.KSZ                                                                                                                                                                                               more »

Nowe godziny pracy Urzędu Skarbowego w Bytowie.

Urząd Skarbowy w Bytowie podaje do wiadomości: w dniu 31 sierpnia 2015 r. /poniedziałek/ urząd będzie czynny w godz. 730 – 1800   Jednocześnie informujemy, iż z dniem 1 września 2015 r. ulegają zmianie godziny pracy urzędu, urząd będzie czynny:   poniedziałek 730 – 1800 wtorek, środa, czwartek, piątek 730 – 1530   Kasa będzie more »

Wykaz nieruchomości przeznaczonych na najem z dnia 17.08.2015 r.

wykaz

Nowy LEADER- zapraszamy na spotkanie

plakat_logotypy-1-page-001

Oferta realizacji zadania publicznego.

OFERTA

Procedura postępowania na wypadek odnalezienia padłego dzika.

W związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń (ASF) u dzików i świń na terytorium Polski oraz zagrożeniem rozprzestrzeniania się ASF w kraju poprzez zakażoną żywność z terenu Federacji Rosyjskiej Powiatowy Lekarz Weterynarii w Bytowie z siedzibą w Miastku informuje o procedurach postępowania na wypadek odnalezienia padłego dzika: 1. Kontakt telefoniczny z Powiatowym Lekarzem Weterynarii: lek. more »

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne NOWY LEADER W DORZECZU SŁUPI.

pds

Chcesz się dowiedzieć jak skorzystać z funduszy nowego LEADERA?   Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze Słupi serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjno-konsultacyjne NOWY LEADER W DORZECZU SŁUPI, którego celem jest:   przekazanie mieszkańcom informacji o możliwościach pozyskania środków ramach podejścia LEADER w nowym okresie programowania określenie wspólnie z mieszkańcami potrzeb oraz celów, na jakie szczególnie należy more »

Informacja o wyniku konkursu na stanowisko Dyrektora Ośrodka Kultury Gminy Studzienice

  Wójt Gminy  Studzienice informuje, że Komisja konkursowa wybrała na stanowisko Dyrektora Ośrodka Kultury Gminy Studzienice: Pana Grzegorza Dąbrowskiego  zm. Ugoszcz   Uzasadnienie : Pan Grzegorz Dąbrowski spełnił wszystkie wymagania formalne zawarte w ogłoszeniu o konkursie, które oceniała komisja. W czasie rozmowy kwalifikacyjnej przed komisją wykazał się wiedzą niezbędną do wykonywania pracy na w/w stanowisku. more »

Zapraszamy na XI Jarmark Somiński

Nowy obraz