Biuletyn Informacji Publicznej Studzienice
Dzisiaj jest sobota, 30 sierpnia 2014 r. Imieniny: Benona, Jowity, Szczęsnego
Studzienice Logo

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań z zakresu dofinansowania wkładu własnego

Otwartego konkurs ofert na wsparcie wykonania w 2014 roku zadań publicznych w zakresie dofinansowanie wkładu własnego organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do realizacji projektów współfinansowanych ze źródeł zewnętrznych, a służących realizacji zadań publicznych Konkurs na dofinansowanie more »

Informacja o Sesji Rady Gminy Studzienice w dniu 28 sierpnia 2014

Z A W I A D O M I E N I E z dnia 21 sierpnia 2014 r. w sprawie terminu miejsca i porządku obrad sesji Rady Gminy Studzienice. Zawiadamia się mieszkańców Gminy Studzienice, że w dniu 28 sierpnia 2014 r. (czwartek) o godz. 11.00 w sali Domu Kultury w Studzienicach odbędzie się sesja more »

Wniosek o przyznanie stypendium szkolnego

Wniosek_stypendium_2014

Szkolenie „Równać szanse”

We wrześniu 2014 r. w ramach Programu „Równać Szanse” odbędą się jednodniowe sesje szkoleniowe pt. „Jak napisać wniosek w Programie „Równać Szanse””, których celem jest podniesienie umiejętności pozwalających zaprojektować ciekawe działania, napisać dobry wniosek o dofinansowanie i prawidłowo skonstruować budżet. Sesje poprowadzą dysponujący wieloletnim doświadczeniem specjaliści w pisaniu wniosków oraz prowadzeniu projektów edukacyjnych. Chcemy aby more »

Festyn Rodzinny „Cewickie Lasy – relaks i rarytasy”

cewickie lasy 2014

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Gminne Centrum Kultury w Cewicach zaprasza 17 sierpnia 2014 r. na III Festyn Rodzinny „Cewickie Lasy – relaks i leśne rarytasy” współfinansowany ze środków Partnerstwa Dorzecze Słupi przeznaczonego na wdrażanie lokalnych strategii rozwoju. W ramach festynu zaplanowano wiele ciekawych atrakcji, m.in. rozstrzygnięty zostanie konkurs fotograficzny „Tropem przyrody – czyli mieszkańcy okolicznych lasów” oraz kulinarny more »

Oferta realizacji zadania publicznego

Oferta realizacji zadania publicznego  

OGŁOSZENIE

ogłoszenie

 

DNI STUDZIENIC – 19-20 LIPCA 2014 r.

Dni Studzienic 2014_ten

KONCERT NA DACHU 4-5.07.2014

koncert na dachu 2014

Sesja 3 lipca 2014 roku

Z A W I A D O M I E N I E z dnia 24 czerwca 2014 r. w sprawie terminu miejsca i porządku obrad sesji Rady Gminy Studzienice. Zawiadamia się mieszkańców Gminy Studzienice, że w dniu 3 lipca 2014 r. (czwartek) o godz. 11.00 w sali Domu Kultury w Studzienicach odbędzie się sesja more »