Biuletyn Informacji Publicznej Studzienice
Dzisiaj jest czwartek, 17 kwietnia 2014 r. Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
Studzienice Logo

Konkurs „Piękna Wieś Pomorska 2014″

Uprzejmie informuję, iż w dniu 08.04.2014 r. Zarząd Województwa Pomorskiego podjął uchwałę w sprawie organizacji Konkursu „Piękna Wieś Pomorska 2014”. Tegoroczny Konkurs przebiegać będzie w dwóch kategoriach: „Wieś” oraz „Zagroda”, a jego główną ideą jest ochrona i poprawa wartości krajobrazu przyrodniczego oraz kulturowego wsi; poprawa jakości życia na wsi; podniesienie atrakcyjności wypoczynkowej obszarów wiejskich;  aktywizacja more »

Konkurs dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych

Gmina Studzienice ogłasza konkurs na nazwę ścieżki rowerowej na terenie Gminy Studzienice, który adresowany jest do dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych mieszkających w Gminie Studzienice. Szczegóły w regulaminie. regulamin konkursu na nazwę ścieżki rowerowej

ZAPROSZENIE NA OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL WOKALNY

Ogólnopolski festiwal wokalny

HARMONOGRAM

1110_140325074435_001

KONKURS FOTOGRAFICZNY

plakat konkursowya2v

Konkurs fotograficzny  „Uśmiechy południowego Bałtyku – Uśmiechy województwa pomorskiego” Aktywnie spędzasz czas z rodziną? Planujesz romantyczny wieczór we dwoje? Organizujesz wypad za miasto z grupą przyjaciół? Uwiecznij te niezapomniane chwile na fotografii i weź udział w konkursie! Pokaż jak ciekawie można żyć i wypoczywać w województwie pomorskim. Dla autorów najlepszych zdjęć przewidziano atrakcyjne nagrody m.in. more »

Bezpłatne szkolenia dla rolników.

ZGD_Zmiana Roli_plakat

INFORMACJA TURYSTYCZNA

Baner PIT

www.facebook.com/it.zamek.bytow

Sesja 13 marca 2014 roku

Z A W I A D O M I E N I E z dnia 10 marca 2014 r. w sprawie terminu miejsca i porządku obrad sesji Rady Gminy Studzienice. Zawiadamia się mieszkańców Gminy Studzienice, że w dniu 13 marca 2014 r. (czwartek) o godz. 11.00 w sali Domu Kultury w Studzienicach odbędzie się sesja more »

11 MARCA – DZIEŃ SOŁTYSA

DZIEŃ SOŁTYSA

Zaproszenie na szkolenie

Fundacja Partnerstwo Dorzecze Słupi zaprasza na szkolenie w zakresie przygotowania wniosku do uzyskania wsparcia finansowego w ramach naborów tematycznych dla działania „MAŁE PROJEKTY” Zaproszenie na szkolenie Karta zgłoszenia na szkolenia