Biuletyn Informacji Publicznej Studzienice
Dzisiaj jest sobota, 20 września 2014 r. Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Studzienice Logo

DOŻYNKI 2014

6 września 2014 r. odbyły się w Ugoszczy gminno-parafialne dożynki wiejskie. Uroczystość poprzedzona została Mszą Świętą odprawioną w Kościele Parafialnym pw. Najświętszej Marii Magdaleny w Ugoszczy przez kanonika. ks. Bolesława Liss. Po zakończeniu obrzędów sakralnych przedstawiciele sołectw z obszaru gminy, rolnicy, mieszkańcy oraz zaproszenie goście udali się na teren rekreacyjny przy ZS w Ugoszczy, aby more »

Aktualny wykaz podmiotów odbierających odpady komunalne z nieruchomości na terenie gminy Studzienice.

1606_140902143854_001

DOŻYNKI 2014

plakat dożynki 2014

      Wójt Gminy Studzienice oraz Sołtys i Rada Sołecka wsi Ugoszcz serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców i gości na DOŻYNKI GMINNE,       które odbędą się 6 września 2014 r. na terenie ZS w Ugoszczy.       Uroczystości rozpoczną się mszą świętą o godz. 16.oo.       Gwiazda wieczoru będzie zespół NEXT.

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań z zakresu dofinansowania wkładu własnego

Otwarty konkurs ofert na wsparcie wykonania w 2014 roku zadań publicznych w zakresie dofinansowanie wkładu własnego organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do realizacji projektów współfinansowanych ze źródeł zewnętrznych, a służących realizacji zadań publicznych Konkurs na dofinansowanie more »

Informacja o Sesji Rady Gminy Studzienice w dniu 28 sierpnia 2014

Z A W I A D O M I E N I E z dnia 21 sierpnia 2014 r. w sprawie terminu miejsca i porządku obrad sesji Rady Gminy Studzienice. Zawiadamia się mieszkańców Gminy Studzienice, że w dniu 28 sierpnia 2014 r. (czwartek) o godz. 11.00 w sali Domu Kultury w Studzienicach odbędzie się sesja more »

Wniosek o przyznanie stypendium szkolnego

Wniosek_stypendium_2014

Szkolenie „Równać szanse”

We wrześniu 2014 r. w ramach Programu „Równać Szanse” odbędą się jednodniowe sesje szkoleniowe pt. „Jak napisać wniosek w Programie „Równać Szanse””, których celem jest podniesienie umiejętności pozwalających zaprojektować ciekawe działania, napisać dobry wniosek o dofinansowanie i prawidłowo skonstruować budżet. Sesje poprowadzą dysponujący wieloletnim doświadczeniem specjaliści w pisaniu wniosków oraz prowadzeniu projektów edukacyjnych. Chcemy aby more »

Festyn Rodzinny „Cewickie Lasy – relaks i rarytasy”

cewickie lasy 2014

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Gminne Centrum Kultury w Cewicach zaprasza 17 sierpnia 2014 r. na III Festyn Rodzinny „Cewickie Lasy – relaks i leśne rarytasy” współfinansowany ze środków Partnerstwa Dorzecze Słupi przeznaczonego na wdrażanie lokalnych strategii rozwoju. W ramach festynu zaplanowano wiele ciekawych atrakcji, m.in. rozstrzygnięty zostanie konkurs fotograficzny „Tropem przyrody – czyli mieszkańcy okolicznych lasów” oraz kulinarny more »

Oferta realizacji zadania publicznego

Oferta realizacji zadania publicznego  

OGŁOSZENIE

ogłoszenie