Biuletyn Informacji Publicznej Studzienice
Dzisiaj jest wtorek, 28 kwietnia 2015 r. Imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa
Studzienice Logo

Zaproszenie na spotkanie dotyczące budowy mikroinstalacji prosumenckich w ramach PROW 2007-2013

info.pdf 

Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych, sprzętu RTV i AGD na terenie Gminy Studzienice

04.05.2015 r. PONIEDZIAŁEK: Ugoszcz- parking WDK z tyłu Rabacino- plac koło hydroforni   05.05.2015 r. WTOREK Kłączno- przy kontenerach do segregacji Przewóz- koło świetlicy wiejskiej (Prądzonka dowozi do Przewoza)   06.05.2015 r. ŚRODA Półczno- parking przy kościele (Łąkie dowozi do Półczna) Skwierawy- obok przystanku PKS   07.05.2015 r. CZWARTEK Studzienice- baza komunalna UG Sominy- parking more »

Zawiadomienie o wyborze oferty i wykluczeniu Wykonawców

zawiadomienie

Wybory Prezydenta RP 2015

plakat_wybory10.05

Informacja o obowiązku wpisu do rejestru kwater agroturystycznych Gminy Studzienice

info1 info2

Zapraszamy na Majówkę z rybką w tle do Czarnej Dąbrowy!

ryba

  Dnia 2 maja 2015 r. o godzinie 16:00 na Placu rekreacyjno-wypoczynkowym w Czarnej Dąbrowie odbędzie się impreza pn. „Majówka z rybką w tle”. Przewidziane są liczne atrakcje m.in.: -konkursy z cennymi nagrodami -gry i zabawy dla dzieci -występy artystów -konsumpcja potraw rybnych ponadto: -otwarcie kompleksu rekreacyjno-wypoczynkowego, trasy turystycznej dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych wraz more »

Instrukcja wypełniania sprawozdania z realizacji zadania publicznego

Uwaga organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, kluby sportowe i fundacje, w załączniku znajduje się instrukcja wypełniania krok po kroku sprawozdania częściowego i końcowego z realizacji zadania publicznego w ramach dotacji. Zachęcamy do korzystania z załączonych wskazówek podczas pisania sprawozdania po to, aby uniknąć błędów i cofnięcia sprawozdania do poprawy przez pracownika JST.   instrukcja wypełaniania sprawozdania

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO – ZASTĘPCA KIEROWNIKA URZĘDU STANU CYWILNEGO

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO – ZASTĘPCA KIEROWNIKA URZĘDU STANU CYWILNEGO

Startuje nabór do programu „Działaj Lokalnie”

d.l.

Rusza IX edycja programu „Działaj lokalnie” W programie wspierane będą projekty , które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra  wspólnego i które służą pobudzeniu aspiracji rozwojowych oraz poprawie jakości życia. Podejmowane działania mają przyczynić się do budowania lokalnego kapitału społecznego. Program prowadzony jest z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podjemują wspólny wysiłek, more »

Perspektywa 2014 – 2020 – wsparcie dla przedsiębiorców na rozwój działalności – przegląd programów operacyjnych

Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości w Bytowie zaprasza chętnych na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Perspektywa 2014 – 2020 – wsparcie dla przedsiębiorców na rozwój działalności – przegląd programów operacyjnych” Spotkanie zostanie przeprowadzone przez specjalistów z Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Słupsku. Termin i miejsce spotkania: 14 maja 2015 godz. 10:00 – 13:00 w sali konferencyjnej Kaszubskiego Inkubatora more »