Biuletyn Informacji Publicznej Studzienice
Dzisiaj jest czwartek, 2 lipca 2015 r. Imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana
Studzienice Logo

Wykaz nieruchomości gminnych przeznaczonych do sprzedaży w drodze bezprzetargowej na powiększenie przyległej nieruchomości.

doku

Konkurs na stanowisko Dyrektora Ośrodka Kultury Gminy Studzienice

  OGŁOSZENIE  O  KONKURSIE   Na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 25 października 1991 r. o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej (t.j. Dz. U. z 2012 r., poz. 406 ze zm.) oraz § 3 ust. 3 rozporządzenia Ministra Kultury z dnia 30 czerwca 2004 r. w sprawie organizacji i trybu przeprowadzenia konkursu more »

ROZBUDOWA I PRZEBUDOWA STACJI UZDATNIANIA WODY W UGOSZCZY NA TERENIE GMINY STUDZIENICE

Bez tytułu

        http://www.wfosigw.gda.pl/   W ramach dofinansowania inwestycji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku w formie pożyczki zrealizowano przedsięwzięcie pn.: „Rozbudowa i przebudowa stacji uzdatniania wody w Ugoszczy na terenie gminy Studzienice”. Zakres rzeczowy inwestycji obejmował wykonanie na terenie istniejącego ujęcia na działce oznaczonej numerem ewidencyjnym 146/3 w miejscowości Ugoszcz: zbiornika more »

Sesja 25 czerwca 2015 r.

ZAWIADOMIENIE z dnia 22 czerwca 2015 roku w sprawie terminu, miejsca i porządku obrad sesji Rady Gminy Studzienice   Zawiadamia się mieszkańców Gminy Studzienice, że w dniu 25 czerwca (czwartek) 2015 roku o godz. 12.00 w sali Domu Kultury w Studzienicach odbędzie się sesja Rady Gminy Studzienice. Proponowany porządek obrad: 1.       Sprawy regulaminowe: 1)       otwarcie more »

Janówka 2015 nad jeziorem w Studzienicach

janowka

       Dnia 20 czerwca 2015 roku na placu rekreacyjnym nad jeziorem w Studzienicach odbyła się impreza pod hasłem ”Janówka 2015”.  Zabawa rozpoczęła się w południe występami zespołów wokalnych z Wiejskiego Domu Kultury w  Studzienicach.   Następnie swoje umiejętności taneczne zaprezentował zespół folklorystyczny „Upartelce” z Ugoszczy. Dużym zainteresowaniem, zwłaszcza młodszej części publiczności, cieszył się występ iluzjonisty more »

Zapraszamy na II Bieg i Marsz Nordlic Walking o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie.

nordic

  Dnia 04 lipca br. o godzinie 11:00 w Płotówku (Góra Siemierzycka)  rozpocznie się II Bieg i Marsz Nordic Walking o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie. Więcej informacji w załączniku. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w imprezie.  

Zapraszamy do korzystania z nowego placu rekreacyjnego przy jeziorze w Kłącznie

kłączno

  Dnia 13 czerwca na nowo powstałym placu rekreacyjnym nad jeziorem w Kłącznie odbyła się impreza pn. „Czerwcówka z rybką w tle”.  Impreza zwieńczyła zakończone niedawno prace w związku z inwestycją „Remont istniejącego pomostu wraz z  zagospodarowaniem sportowo-rekreacyjnym i kulturalnym terenu przy jeziorze Kłączno”, zrealizowaną przez Gminę Studzienice dzięki dofinansowaniu pozyskanemu z Funduszy Europejskich. W more »

Zapraszamy do udziału w gminnym konkursie plastyczny „Wyobraźnia kosmosu”

images

dnia 12 czerwca 2015 roku o godzinie 10:00 w sali Wiejskiego Domu Kultury w Studzienicach odbędzie się gminny konkurs plastyczny pn. „Wyobraźnia Kosmosu”. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.      

Wykaz nieruchomości gminnych przeznaczonych do sprzedaży w przetargu nieograniczonym.

dokument wykaz

Zapraszamy na czerwcówkę z rybką w tle w Kłącznie

CZERWIEC-page-001