Biuletyn Informacji Publicznej Studzienice
Dzisiaj jest niedziela, 29 marca 2015 r. Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Studzienice Logo

Zarządzenie Nr 24/2015

zarzadzenie

wykaz nieruchomości gminnych wytypowanych do dzierżawy w trybie bezprzetargowym na okres do 3 lat

ogloszenie wojta

Wykaz podmiotów wpisanych do Rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie gminy Studzienice (Stan na dzień 13.03.2015 r.)

1777_150319080134_001

Zarządzenie Nr 20/2015 – ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Gminy Studzienice w 2015 roku

zarzadzenie wyniki pdf

Zarządzenie Nr 12/2015

Informacja o zmianie numerów telefonów w Urzędzie Gminy Studzienice

W związku z modernizacją sieci telefonicznej w Urzędzie Gminy Studzienice zmianie uległy numery telefonów poszczególnych stanowisk. W załączniku poniżej znajduje się aktualny wykaz.

Informacja dla osób prowadzących gospodarstwo agroturystyczne i działalność turystyczną na terenie Gminy Studzienice

Osoby prowadzące działalność turystyczną i agroturystyczną  proszone są o dostarczenie do Urzędu Gminy Studzienice  następujących informacji: – rodzaj prowadzonej działalności – ilość miejsc noclegowych – charakterystyka obiektu (położenie, wyposażenie, atrakcje turystyczne w pobliżu, aktualne zdjęcia) – cennik   Miejsce składania informacji: Urząd Gminy Studzienice ul. Kaszubska 9 77-143 Studzienice lub drogą elektroniczną na adres: katarzyna@studzienice.pl more »

Informacje dotyczące zabezpieczeń nowego dowodu osobistego

Zawiadomienie – Sesja

  Z A W I A D O M I E N I E   z dnia 19 lutego 2015 r.   w sprawie terminu miejsca i porządku obrad sesji Rady Gminy Studzienice.     Zawiadamia się mieszkańców Gminy Studzienice, że w dniu 12 marca 2015 r. (czwartek) o godz. 12.00 w sali Domu Kultury more »

Oferta pracy

Ośrodek Wypoczynkowy Kaszubski Bór, Stadnina koni w Sominach poszukuje Kierownika Stajni. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę w młodym dynamicznym zespole. Oczekujemy zaangażowania w pracę stajni, właściwego kierowania podległym personelem. Efektywnego wykorzystania czasy pracy przez osobę prowadzącą stadninę jak i personelu pracującego na stajni. Mile widziane uprawnienia instruktorskie. Prosimy o kontakt: tel 785 084 000 mail: more »